مدرسه ی تورنتو

تعرفه تبلیغات در سایت

مدرسه ی تورنتو

تحصیل در مدرسه ی تورنتو

مدرسه ی تورنتو::فارغ التحصیلان ما از نقاط مختلف جهان با نیاز های دانشگاهی و پیشرفتی کاملا متفاوت آمده اند. در مدرسه ی تورنتو ما یک بدنه ی آموزشی قوی ای که دانشجویان بتوانند با آن وفق پیدا کنند را ارائه میدهیم و همچنین انعطاف پذیری ای که انها بتوانند تجربیات دبیرستانشان را شکل دهند در مسیری که آنها میخواهند قدم بگذارند.
این امر با متمرکز شدن بر برنامه ی موفقیت تطبیق پذیر در برنامه ی آموزشی سنتی میسر میشود. تمرکز برای موفقیت طیف وسیعی از فرصت ها را برای دانش آموزان فراهم میاورد به منظور کشف کردن علایق و توسعه ی مهارت های جدید، احتمال اینکه آنها افراد علمی دانشگاهی، اجتماعی محور، ورزشی، رهبری، هنری و یا یک ترکیبی از همه ی آنها شوند.
مدرسه ی تورنتو جایی است که رویاهای دانشجویان نمایان میشوند و پتانسیل ها تحقق میابند. ما افتخار میکنیم که اندیشمندان فردای خود را بپروریم و آنها را در مسیری قرار دهیم که موفق شوند.

شما عزیزان می توانید برای تحصیل در کانادا و همچنین تحصیل در دبیرستان کانادا با شرایط بسیار ویژه و استثنایی با اندیشه رهام همراه شوید.

با ما تماس بگیرید.

 

 

 

دبیرستان های ونکوور

به دبیرستان های ونکوور خوش آمدید:

دبیرستان های ونکوور::ما امیدواریم که اوقات فرزندان شما با ما شاد و خوشایند باشد. شما متوجه خواهید شد که کارکنان این مدارس مهربان و صمیمی هستند و همیشه مشتاق اند که به شما و فرزندتان کمک کنند. همچنین شما درخواهید یافت که هرچه فرزند شما بیشتر با فعالیت های مدرسه سرگرم شود، تجربیات او بیشتر خواهد شد.

مطالب این قسمت از سایت قصد دارد که به شما و فرزندتان کمک کند تا شرایط زندگی در مدرسه ی شهر ونکوور برای شما هموار شود. این مطالب بیانگر اطلاعات مهمی است و بعضی از انتظارات مدرسه را به شما میگوید. ما امیدواریم که این متن راهنما به شما کمک کند تا شما والدین یقین پیدا کنید که مدرسه ی ونکوور مکانی امن، شاد، تمیز و منظم برای همگان است.

تحصیل در کانادا

پیام مدیر مدرسه:

مدرسه ی ونکوور مدرسه ای است که درآن دانش آموزان، کارکنان، والدین و جامعه میتوانند احساس سربلندی کنند.

مدرسه ی ما بدنبال اینست که دانش آموزان خود را با احترام، مهربانی، فداکاری، سخت کوشی، حساسیت فرهنگی متقابل و تفکر جهانی به شخصیتی ترفیع دهد که به آنها کمک خواهد کرد در زندگی موفق شوند. این امر فرصت هایی را برای دانش آموزان فراهم میکند که در یادگیریشان و همچنین دنبال کردن علاقیشان در امر تحصیل، ورزش، هنر های زیبا و زمینه های متعدد دیگر به طور فعالانه درگیر شوند. با دارا بودن مکانی منحصر بفرد و بدنه ای متشکل از دانش آموزان بین المللی، حقیقتا آن مدرسه ای است که جهان را دربرمیگیرد.

بنده امیدوارم که شما از فرصت های شگفت انگیز موجود استفاده کنید. اگر چنین باشد، شما بخوبی برای مواجهه با آنچه پیش روی زندگی شما خواهد بود آماده خواهید شد.

تحصیل در دبیرستان کانادا

اهداف این مدرسه:

هدف دبیرستان ونکوور ارایه ی کیفیت بالایی از آموزش متوسطه به دانش آموزان و ایجاد محیط آموزشی مثبت است. دانش آموزان تشویق میشوند که به بهترینها در زندگی شخصی و همچنین تحصیلات دانشگاهی دستیابند.

ماموریت ما:

در دبیرستان ونکوور ما محیط فرهنگی متنوعی را برای دانش آموزان سراسر دنیا فراهم میکنیم به جهت اینکه آنها فراگیر های فعال و شهروند های باهوشی شوند که به طور مثبت در جهان مشارکت کنند.

دبیرستان های ونکوور - دانش آموزان مدرسه ی ونکوور :

- یاد میگیرند که از طریق زبان انگلیسی برتری داشته باشند.

- تفکر دانشگاهی را آزاد میگذارند.

- یک سبک زندگی سالم و فعال را درپیش میگیرند.

- منجر به تغییرات مثبت میشوند.

- به حال و آینده با دقت میاندیشند.

دستورالعمل رفتاری دانشجو

الزامات برای موفقیت دانشجویی:

1-هر روز در هرکلاس به موقع حضور داشته باشید.

2-  به دستورالعمل، اختیارات معلمان و کارکنان احترام بگذارید و از تمامی قوانین و انتظارات پیروی کنید.

3- در کلاس ها تمرکز کنید، به طور کامل مشارکت داشته باشید و کلیه کار ها و تمرینات اختصاص داده شده را تکمیل کنید، همچنین مطالعه منظم در خانه داشته باشید.

4- به منظور پیگیری تکالیف، نمرات و یادداشت های سازمان یافته از یک سیستم (روش) استفاده کنید.

5-به حقوق و اموال دیگران از جمله همسایگان، امکانات و فضای سبز احترام بگذارید.

6- به سلامت و امنیت خود و دیگران احترام بگذارید.

7- به فضای یادگیری و همچنین حقوق دیگران به منظور حضور کامل آنها در فرایند آموزش احترام بگذارید.

8- رفتار مناسب، پوشیدن لباس مدرسه با افتخار و نشان دادن رفتار احترام آمیز نسبت به همه کارکنان و دانشجویان را نشان دهید.

9- حقیقت را بگویید و مسئولیت سوء رفتار که نتیجه رفتار اشتباه بوده را بر عهده بگیرید و عواقب آن را قبول کنید.

10- هر زمان که یک وضعیت خطرناک، ناسالم و یا مربوط به آن اتفاق افتاد از کارکنان کمک بگیرید.

دبیرستان های ونکوور -برنامه دبیرستان:

تکمیل برنامه ما به دانش آموزان کمک می کند تا یک مدرک دیپلم Dogwood در بریتیش کلمبیا کسب کرده و برای پذیرش دانشگاه های آمریکای شمالی آماده شوند. پذیرش دبیرستان در ماه های ژانویه، می و سپتامبر مجاز می باشد.

دبیرستان های ونکوور -آمادگی زبان انگلیسی و آکادمیک:

این برنامه برای آماده سازی دانش آموزان در ESL و مهارت های مطالعه برای پیش رفتن در  برنامه ثانوی منظم طراحی می شود. دانش آموزان به طور دقیق در سطوح مناسب قرار می گیرند، پیشرفت آنها به طور منظم ارزیابی می شود و به طور مداوم یکسری بازخورد هایی به انان داده می شود. با توجه به سطح دانش آموزان در مهارت انگلیسی انتظار می رود که آنها یک یا دو ترم در AEP درس بخوانند.

برنامه تابستانی دانشگاه:

این برنامه های کوتاه مدت 3-6 هفته (از ماه ژوئیه تا اواسط ماه اوت) برای دانش آموزان ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان برای مطالعه انگلیسی و لذت بردن از یک تبادل فرهنگی در غرب کانادای زیبا و در عین حال ملاقات با دوستان از کانادا و سایر کشورها می باشد. این برنامه ها در محوطه ی دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه ویکتوریا، دانشگاه Quest در ویستلر و همچنین در محوطه دبیرستان ونکوور ارائه می شوند.

دبیرستان های ونکوور -ارتباط بین والدین و دبیرستان ونکوور

همیشه تماس منظم (از طریق ایمیل و تلفن) بین والدین و مدرسه برقرار است.

نویسنده : ghanbari بازدید : 0 تاريخ : چهارشنبه 29 فروردين 1397 ساعت: 16:52

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :