دبيرستان هاي مونترال

ساخت وبلاگ
چکیده : دبيرستان هاي مونترال پیام مدیر دبيرستان هاي مونترال: دبيرستان هاي مونترال::بخش خدمات فنی و آمو... با عنوان : دبيرستان هاي مونترال بخوانید :

دبيرستان هاي مونترال

پیام مدیر دبيرستان هاي مونترال:

دبيرستان هاي مونترال::بخش خدمات فنی و آموزشی متشکل از یک تیم رهبران آموزشی، انگیزه دهنده و کمک کننده است. تیم ما برای تحصیل در کانادا حمایت فنی و آموزشی برای معلمان در انجمن مدرسه ی انگلیسی مونترال را فراهم میسازد. آنها بطور فعالانه برای توسعه و اجرای روش های نو برای معلمان مشارکت میکنند تا به آنها کمک کنند که دانش آموزان خود را بنحوی بکار گیرند که بتوانند به موفقیت چشمگیری در دبستان و دبیرستان های کانادا دستیابند.

ما مشاوره ی تحصیلی نفر به نفر، کارگاه های پرسش و پاسخ در مدارس، دسترسی به بهترین تکنیک ها و منابع درآمدی و همچنین توسعه ی حرفه ای در سطح کلان را فراهم میکنیم. فعالیت های ما شامل رویکردهای کلی و منضبط ویژه میشود. تمامی حرفه های ما بطور قابل ملاحظه ای سازگار و جوابگوی جوامع وسیعی است که اساس بی نظیر سیستم مدرسه و بدنه ی مدرسه ی انگلیسی مونترال را تشکیل میدهد. این امر تضمین میکند که خدمات فنی و آموزشی ای که ارائه میشود متناسب با نیاز های دانش آموزان و معلمان و همچنین اساسی از موفقیت حرفه ای ما است.

ما شرکت کنندگان فعال شبکه ی حمایتی آموزش و یادگیری در دبيرستان هاي مونترال هستیم وهمچنین تلاش ما اثربخش است. برای سال دوم  تحصیل در دبیرستان کانادا در یک سطح، انجمن مدرسه ی انگلیسی مونترال به بالاترین اندازه ی نرخ فارغ التحصیلان در سطح استان کبک دست یافته است. درحالی که در بقیه ی نقاط استان نرخ فارغ التحصیلان 77 درصد است، این میزان در انجمن مدرسه ی انگلیسی مونترال به 87.9 درصد رسیده است. انجمن مدرسه ی ما تفاوت قائل میشود میان زندگی دانش آموزانی که دارند فارغ التحصیل میشوند، با اهدافشان روبه رو میشوند و رویاهایشان را دنبال میکنند.

همانطور که امسال پیش میرویم، بنده اطمینان دارم که ما مدرسه را مدیریت خواهیم کرد تا انتظارات شما را برآورده کنیم و این روند را ادامه دهیم تا آمار موفقیت تحصیلی در کانادا را افزایش دهیم.

ماموریت اداری ما:

چشم اندازی از ماموریت اداری دبیرستان مونترال:

الهام بخشیدن به یادگیری مداوم، تقویت آموزش و پرورش، ایجاد انجمن های حامی و همچنین همراهی کردن با تمامی معلمان به عنوان همکار مشارکتی از طریق توسعه ی حرفه ای بمنظور تضمین تجربه ی موفق یادگیری برای تمامی دانش آموزان.

دیدگاه ما:

در صف آموزش و پرورش دبيرستان هاي مونترال، ETS  یک انجمن آموزشی متصل است که یادگیری دانش آموزان هنگام تحصیل در کانادا را متعهد میشود و آنرا از طریق مهارت های قرن 21 و ابزار های خلاقانه تقویت میکند. همچنین در مشارکت با دیگر بخش ها، تیم رهبران مشارکتی آموزش ما، معلمان، مطالب اصلی و تخصص آموزشی تیم های مدرسه، حمایت، راهنمایی و تشویق کردن را ارائه میدهند.

یادگیری طولانی مدت امروز آغاز میشود!

تعهدات ما:

بخش خدمات فنی و آموزشی از آموزش در تمامی مدارس حوزه ی جوانان حمایت میکند.  نقش عمده ی آن در اجرای قوانین پایه ی مدرسه (BSR) متمرکز است، همانطور که وزارت علوم، سرگرمی و ورزش استان کبک تعیین کرده است.

ابتکارات:

شهروندی دیجیتال* مرتبط با بحداکثر رساندن خروجی های مفید دنیای دیجیتال -درحالی که اثرات مخرب آن بحداقل رسانده میشود- میتواند برای بچه ها تداوم داشته باشد. این امر رفتار مناسب و امن را بهبود میبخشد و تفکر انتقادی در مورد رسانه ها، اطلاعات، ارتباطات، تعاملات اجتماعی، فرهنگ و احترام را می پروراند. ابتکارات شهروندی دیجیتال (در انجمن مدرسه ی انگلیسی مونترال)، به شهروندی دیجیتال از طریق سه عقیده ی متفاوت مینگرد؛ حقیقی باش، سالم باش، زیرک باش.

*شهروندی دیجیتال : مجموعه رفتار های شایسته و مسئولانه در استفاده از فناوری است.

کتابخانه ی مجازی انجمن دبيرستان هاي مونترال:

مختصری از چگونگی منابع جهت غنی سازی تحصیل و تقویت یادگیری و سواد مشتاقانه. از عناوین کتاب های مهیج الکترونیکی مشهور گرفته تا علوم سرزنده و مدل های ریاضی و همچنین از دسترسی آنلاین گرفته تا مجلات و روزنامه های محلی. این منبع برای هر شخصی تدبیری اندیشیده است.! از هر منبع بهترین ها انتخاب شده اند. این منبع برای انجمن مدرسه ی انگلیسی مونترال رایگان است و اکثریت منابع از راه دور (خانه) نیز قابل دستیابی هستند.

مطالعات انجمن مدرسه ی انگلیسی مونترال در دبيرستان هاي مونترال:

ابتکار سوادآموزی که مذاکره و تفکر را درمیان دانش آموزان تقویت میکند. یک فرمت انتخاب آزاد در معرض کتابخانه ها سرتاسر مدرسه ی انگلیسی مونترال و همچنین دبيرستان هاي مونترال، این ابتکار مطالعه را در خوانندگان هر سطح ارتقا میدهد و به دانش آموزان متقاضی تحصیل در کانادا این فرصت را میدهد که ایده هایشان را به اشتراک بگذارند راجع به اینکه آنها چه میخوانند.

مدرسه ی پیش دبستان(مهد کودک):

مقدمه:

انجمن مدرسه مسئولیت های خود و نقشش در برنامه ریزی خدمات به پیش دبستان را به خوبی میداند. آنها نه فقط برپایی  قسمت پیش دبستان بلکه مدیریت آنها را متعهد میشوند. این رویه، اهداف انجمن مدرسه را طرح ریزی میکند و نقش شرکای متفاوت درگیر در برنامه ریزی خدمات به پیش دبستان را معین میکند. این مقوله ی تحصیلی، قانون مربوط به بودجه ی وزارت علوم، خط مشی های کلی انجمن و همچنین سیاست های مرتبط دیگر توسط قوانین را شامل میشود.

اهداف:

  • اطمینان از خدمات مراقبت در روز مدرسه
  • تعیین راهبردهای اجرایی که به مدیریت مدرسه این اجازه را میدهد که مدیریت خدمات به پیش دبستان را در تطابق با سیاست های انجمن مدرسه، امر تحصیل در کانادا و قوانین مربوط به بودجه ی وزارت علوم، تضمین کند.

1)تعاریف

قسمت اول: سرویس پیش دبستان

سرویس پیش دبستان یک سرویس نظارت روزانه است که خارج از ساعات کلاس برای کودکان پیش دبستانی و بچه های دبستانی سازمان دهی شده است (مقررات پیشنهادی که به سرویس پیش دبستان ارجاع داده میشود). این یک عضو جدایی ناپذیر از خدماتی است که توسط مدرسه تدارک دیده میشود و باید توسط دانش آموز هزینه اش پرداخت شود.  در ادامه ی نیاز های کودک، سرویس پیش دبستان مجموعه ای از فعالیت ها را در محیطی ایمن که توسط یک کارمند ماهر نظارت میشود را فراهم میسازد.

2)سازمان دهی سرویس پیش دبستانی

2.1) قبل از ارائه ی درخواست برای برپایی سرویس پیش دبستان، هیئت مدیره باید:

* با بازدید کردن ،نیازهای والدین را فراهم کنند.

* نیاز ها را با توجه به پیش فرض های منطقی تعیین کند.

* با قوانین و پروسه های اداری آشنا باشد.

یک حداقلی از دانش آموزان ثبت شده بر اساس نظم، نیازمندی ها را برای برپایی و نگهداری سرویس پیش دبستان تشکیل میدهند.

هیئت مدیره به انجمن مدرسه به منظور دستیابی به حمایت های لازم اطلاع میدهد که در قسمت 3.1 شرح داده شده است.

2.2) معیار های اساسی:

- فقط آن دسته از دانش آموزان پیش دبستانی و دبستانی که بوقت خود در مدرسه ای که خدمات آموزشی ارائه میکند ثبت نام کرده اند، ممکن است درطول سال تحصیلی واجد شرایط سرویس پیش دبستان باشند.

- سرویس پیش دبستان باید در روزهای مدرسه ارائه شود و همچنین باید حداقل دوبار در اوقات روز ارائه شود؛ از جمله قبل از کلاس، وقت ناهار و بعد از ساعات کلاس درس. بعلاوه سرویس پیش دبستانی ممکن است در روزهای حرفه ای، درطول تعطیلات بهاره یا تابستان - بسته به نیاز های جمع – در دسترس باشد.

دلایل تحصیل در تورنتو

مهمترین دلایل تحصیل در تورنتو

-دارا بودن جامعه ای متنوع و دوستانه
- تورنتو یک مرکز بین المللی است و به عنوان یکی از بهترین شهرهای دنیا برای زندگی تلقی میشود.
- فرصت هایی برای حضور در بهترین نهاد های تحصیلات تکمیلی کانادا در شهر تورنتو و مجاور آن فراهم می باشد.
- دسترسی به مشهورترین باشگاه های ورزشی حرفه ای کانادا از قبیل Toronto Maple Leafs (هاکی روی یخ)، Toronto Football Club (فوتبال) ، Toronto Blue Jays (بیسبال) و Toronto Argonauts (راگبی).
- مرکزی متمایز برای هنرهایی از قبیل : موسیقی، سینما، تئاتر و هنرهای نمایشی
- مرکز تجاری کانادا
- دارای صدها پارک و باغ عمومی در سرتاسر شهر
- دسترسی به هزاران شرکت بزرگ و موسسات با تکنولوژی بالای کانادایی
- بیمارستان های درجه یک جهان و بزرگترین مرکز خدمات پزشکی کانادا
- میزبانی صدها جشنواره ی مختلف سالیانه
- دسترسی به بزرگترین موزه ها، مراکز هنری و نمایشگاه های کانادا
- سیستم حمل ونقل عمومی مناسب
- مکانی زیبا در تمامی فصول

تحصیل در کانادا و مشاوره و انجام تمامی عملیات تحصیل در دبیرستان کانادا را با ما تجربه کنید.

تحصیل در کانادا,تحصیل در دبیرستان کانادا,...
نویسنده : ghanbari بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 29 فروردين 1397 ساعت: 16:50